- DELL
- Ново

Цена
€432 00 / 844 92 лв
с ДДС
В Наличност


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Х-ка 1 | SFP+ transceiver module, Plug-in |
| Х-ка 2 | Connectivity Technology: Wired; Data Transfer Rate: 10 Gbps; Cabling Type: 10GBase-SR; Data Link Protocol: 10 GigE |
| Х-ка 3 | Иnterface: 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode x 2 |
| Х-ка 4 | Compatibility: Dell PowerEdge T430, Dell EMC PowerEdge C6420, FC640, M640, R430, R440, R530, R540, R630, R640, R6415, R730, R740, R740xd, R7415, R7425, R940, T440, T640 |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Подкатегория | Accessories |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Тегло | 0.04кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | Оптичен LC |
| Тип конектор | SFP+ |
| Брой в опаковка (count) | 1 |
| Тегло | 0.04кг |
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
Dell Networking SFP+ 10GbE SR трансивър (407-BBZM)
Надградете мрежата си с трансивъра Dell 407-BBZM SFP+, осигуряващ надеждна 10-гигабитова Ethernet свързаност по многомодово влакно. Проектиран за къси разстояния, той поддържа връзки до 300 метра, което го прави идеален за центрове за данни и корпоративни мрежи.
Този модул с възможност за гореща смяна се интегрира безпроблемно с комутатори и рутери на Dell, като предлага високоскоростен трансфер на данни с ниска консумация на енергия. Осигурете си подобрена производителност и мащабируемост на мрежата с това рентабилно и съвместимо със стандартите решение.
Ключови Предимства
- Високоскоростна 10GbE свързаност — Постигнете скорост на данните от 10 Gbps за приложения с интензивен трафик, осигурявайки плавен поток от данни и ниска латентност.
- Поддръжка на многомодово влакно за къси разстояния — Оптимизиран за дължина на вълната 850nm по MMF, с обхват до 300 м, идеален за връзки в рамките на сграда.
- Дизайн с гореща смяна — Инсталирайте или сменяйте без изключване на системата, минимизирайки престоя и улеснявайки поддръжката.
- Сертифицирана съвместимост с Dell — Проектиран да работи безупречно с мрежово оборудване на Dell, гарантирайки надеждност и поддръжка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | SFP+ |
| Скорост на данните | 10 Gbps |
| Дължина на вълната | 850 nm |
| Обхват | До 300 м (OM3 MMF) |
| Конектор | Дуплекс LC |
| Тип влакно | MMF (многомодово влакно) |
| Работна температура | 0°C до 70°C (комерсиална) |
| Дигитална диагностика | DOM поддръжка |
| Съответствие | MSA, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR |
Какво има в кутията
- Dell 407-BBZM SFP+ трансивър
- Защитна капачка против прах
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





